close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia
DARUJTE ZÁŽITOK!   DARUJTE NIEČO, NA ČO SA NEZABÚDA...

Pravá Thajská masáž, alebo Automobilovým pretekárom na skúšku?  Zaľúbený víkend, alebo Tandemový zoskok padákom?  Bábkový dvojník, alebo Pozemok na Mesiaci?

Chcete ponúknuť ako darček svojim blízkym, priateľom, známym, obchodným partnerom či zamestnancom niečo neobyčajné?

Zážitok ako darček - v peknom darčekovom balíčku, s darčekovou poukážkou , platnou 6 mesiacov. Na Vás čakajú aj naše osobné neobyčajné darčeky.  Stačí si len vybrať z našej ponuky a o ostatné sa postaráme za Vás :).

Pokiaľ ste sa nerozhodli, alebo si neviete vybrať - nevadí, pre Vás máme voľné poukážky , ktoré nie sú viazané na konkrétny zážitok či neobyčajný darček - a rozhodnúť sa môžete neskôr.

Organizujeme firemné akcie na kľúč

Nech sa páči, pohodlne sa usaďte a...

...vydajte sa spolu s nami aj Vy na neuveriteľnú cestu
plnú skvelých zážitkov

Štvrtok, 01 Apríl 2010 00:00

1.4.2010. Konečne nám prišla jar Smile.  Začína sezóna na golf a testovacie jazdy na Ferrari a Mustang. Prajeme Vám krásne počasie a príjemné Veľkonočné Sviatky.  Váš Darček-prekvapenie.

 
Nedeľa, 28 Február 2010 00:00

28.02.2010. Školopovinným deťom z Bratislavského kraja začali jarné prázdniny.  Z tohoto dôvodu čerpáme aj my tento týždeň od 1. marca dovolenku.  Nové objednávky budú expedované 8. marca.  Rezervácie cez internet a mailová komunikácia budú vybavované priebežne.  Ďakujeme za pochopenie, prajeme krásny deň, Darček-prekvapenie.

 
Štvrtok, 21 Január 2010 00:00

25.1.2010 Milí priatelia, VALENTÍN sa blíži!!! Nezabudnite na darčeky na sviatok zaľúbených.  Pripravili sme pre Vás novinky Jaskyniarom na skúšku pre dvoch , Jazda na Formule , Odevný styling - poradenstvo 1 a Odevný styling - analýza farieb , a Naučte sa maľovať s profesionálmi .  Samozrejme pripravujeme ďalšie novinky, ktoré čoskoro tiež zverejníme na stránke. Váš Darček-prekvapenie.

 
<< Začiatok < Dozadu 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Dopredu > Koniec >>

Stránka 11 z 22